2018 рік

Користувачі бібліотеки-учні 5 школи в листопаді місяці минулого року взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку
«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Сьогодні працівники бібліотеки нагородили дітей патріотичними флайтерами,які надіслав Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна».

/Files/images/P2134608.JPG

/Files/images/P2134610.JPG

/Files/images/P2154692.JPG

Підведені підсумки патріотичного конкурсу селфі «І пам’ятає світ врятований»,який проходив у Центральній дитячій бібліотеці ім.М.Горького з 1 травня по 1 жовтня 2016 року і був присвячений подіям Другої Світової війни. Учасниками конкурсу були всі бажаючі діти - користувачі бібліотеки. Цей конкурс проводився з метою:

• активізація та підтримка постійного інтересу дітей до історичного минулого України;

• підтримка рівня усвідомлення поняття патріотизму дітьми через створення ними селфі в історичному контексті Другої Світової війні;

• організація змістовного дозвілля з безпосередньою та активною участю читачів-дітей.

Конкурс передбачав наступні різновиди фотозйомки(селфі), пов’язані з Другою Світовою війною (на вибір учасника):

Ø зйомка на фоні історичної сімейної реліквії;

Ø зйомка з ветераном або учасником;

Ø зйомка на фоні пам’ятного місця;

Ø зйомка на фоні книжкової виставки або під час проведення масового заходу.

Впродовж терміну дії конкурсу Центральна дитяча бібліотека ім.М.Горького одержувала фотографії (селфі) від дітей, як в бібліотеці, так і на електронну адресу бібліотеки cdbgorkogo2011@ukr.net .

За підсумками голосування були обрані селфі, які і стали частиною бібліотечного фото-колажу «І пам’ятає світ врятований», який оформлений в бібліотеці.

Ми дякуємо всім, хто прийняв участь у конкурсі!

/Files/images/Фото_001.jpg

/Files/images/Конкурс читача_copy_001.jpg

/Files/images/Увага-1_001.jpg

2017 рік

/Files/images/Оголошення_001.jpg

Найкращий читач міста-2017

Зараз в Україні проходить Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія», який дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. З нашого міста у конкурсі взяли участь 50 користувачів від дитячих бібліотек, діти 6-7 класів. Сьогодні у Центральній дитячій бібліотеці ім.М.Горького були зібрані лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти дитячих бібліотек, для участі у другому етапі цього конкурсу. Кожна бібліотека представила по два переможця. З перемогою у першому турі привітала учасників конкурсу голова журі - Портянко Світлана Миколаївна. Вона розповіла дітям про значення читання у житті дитини, познайомила з положеннями та правилами 111 обласного туру конкурсу «Книгоманія»,який відбудеться 26 квітня та нагородила кожну дитину книжками за участь у першому турі. Змагання між учасниками відбувалося у вигляді тестової системи завдань та вікторини. Переможцями другого туру конкурсу стали учні: Прохоренко Микола (2шкл.-6-бклас) та Донченко Микола (12школа- 7 кл.). Вони стали «Найкращими читачами міста» і одержали грамоти та книжки в подарунок від бібліотеки. Тепер діти будуть готуватися до обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання, який пройде у м.Суми.

Конкурс "Кращий читач літа"/Files/images/Doc3_001.jpg

/Files/images/_001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi