2020 рік

/Files/images/Увага.jpg

/Files/images/Афіша про конкурс.jpg

2019 рік

/Files/images/Афіша_001_001.jpg

/Files/images/PB096974.JPG/Files/images/PB096981.JPG

/Files/images/Афіша проекту_по праву.png/Files/images/Лідер читання -сайт_001.png

/Files/images/Айтматов 3docx_001.png/Files/images/Проект.png

/Files/images/P2134608.JPG

/Files/images/P2134610.JPG

/Files/images/P2154692.JPG

Користувачі Центральної дитячої бібліотеки-учні 5 школи в листопаді місяці 2017 року взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку
«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». Сьогодні працівники бібліотеки нагородили дітей патріотичними флайтерами,які надіслав Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна».

/Files/images/Оголошення_001.jpg

Найкращий читач міста-2017

Зараз в Україні проходить Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія», який дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. З нашого міста у конкурсі взяли участь 50 користувачів від дитячих бібліотек, діти 6-7 класів. Сьогодні у Центральній дитячій бібліотеці ім.М.Горького були зібрані лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти дитячих бібліотек, для участі у другому етапі цього конкурсу. Кожна бібліотека представила по два переможця. З перемогою у першому турі привітала учасників конкурсу голова журі - Портянко Світлана Миколаївна. Вона розповіла дітям про значення читання у житті дитини, познайомила з положеннями та правилами 111 обласного туру конкурсу «Книгоманія»,який відбудеться 26 квітня та нагородила кожну дитину книжками за участь у першому турі. Змагання між учасниками відбувалося у вигляді тестової системи завдань та вікторини. Переможцями другого туру конкурсу стали учні: Прохоренко Микола (2шкл.-6-бклас) та Донченко Микола (12школа- 7 кл.). Вони стали «Найкращими читачами міста» і одержали грамоти та книжки в подарунок від бібліотеки. Тепер діти будуть готуватися до обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання, який пройде у м.Суми.

Конкурс "Кращий читач літа"/Files/images/Doc3_001.jpg

/Files/images/_001.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 471

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.