Багато цікавого можна дізнатися побувавши на засіданнях клубу.

Пізнавально-розважальна година «Запрошуємо до зоопарку».Діти дізнались хто і де заснував перший зоопарк, про найбільші зоопарки України, роздивились малюнки «Хто живе у зоопарку?», а ті, хто вже побував у ньому поділилися своїми враженнями. Потім школярики відгадували загадки про екзотичних тварин та залюбки прийняли участь у розвагах: «Відшукаємо тварину», «Батьки і дитинчата», «Свої та чужі», «Прогулянка зоопарком» та пограли у пальчикову гру «Рибки» і мовну «Складемо чистомовку про зоопарк». На згадку про захід всі разом сфотографувались.

/Files/images/P3161811.JPG

Пізнавальний урок «Цікаві історії маленької дрібнички» звернув увагу маленьких читачів на звичайну і, на перший погляд, непримітну річ, що знаходиться поруч і є у кожного, на…ґудзик. Діти дізнались історію виникнення гудзика, про найдавніші гудзики, гудзики-прикраси та обереги від злих сил. Сподобався школярам практичний конкурс «Приший ґудзик вірно», де треба було проявити своє вміння шити. А завершився урок веселими і жвавими конкурсами: «Банк гудзиків», «Ґудзик-невидимка», «Гудзикова естафета», «Де ґудзик?», «Міцний ґудзик».

/Files/images/P2141554.JPG

Народознавчо-ігровий урок «Народні промисли та ремесла». Учасники з захопленням та зацікавленістю слухали розповідь про різні ремесла українського народу. З задоволенням прийняли участь у вікторині «Ремесла», у грі «Ланцюжок слів», відгадували загадки про знаряддя праці.

/Files/images/DSC01748.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 760

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.