Для нових учасників клубу пройшов урок-знайомства «Бібліотека запрошує друзів». Діти спочатку ознайомились з бібліотекою та правилами користування нею, далі на них чекала низка інтелектуальних ігор: «Чари казок», згадали найвідоміші українські народні казки, «Вгадай казкового героя» - вгадували героїв казок за описом, програма зустрічі продовжилась літературною вікториною «Чи любиш ти читати». Закінчився захід переглядом мультфільму «Лежень».

/Files/images/SDC12867.JPG

Друге засідання літературного клубу було присвячене 135-річчю від дня народження А.А. Мілна, автора повістей-казок про Вінні-Пуха. В програмі засідання було: цікаві факти з біографії англійського письменника, історія написання книжок про плюшевого ведмедика, прототипами головних героїв популярної книги їх імен та характерів; веселі ігри, в яких залюбки прийняли участь всі присутні. А саме: «Вінні-Пух відомий всім?», «Відгадай героя казки А. Мілна», «Поверни Іа хвостик», «Знайди П’ятачка», «В гості до Кролика». На завершення заходу подивились мультфільм «Вінні-Пух та всі, всі, всі».

/Files/images/SDC13088.JPG

Час веселих витівок «Веселі абракадабри з Вінні-Пухом». Діти приймали участь у низці веселих веселих ігор. А саме: вгадували казкових героїв по віршованих загадках, розплутували веселу плутанину, відповідали на питання веселого бліц-опитування, пригадували казкових персонажів за буквами алфавіту, зіграли в гру «Бджілки».

/Files/images/SDC13106.JPG

Читацька експедиція «Книги які не дають нам сумувати» розпочалася з розгадування загадки в якій було зашифрована тема четвертого засідання літературного клубу. Діти висловили свої думки та враження від улюблених книжок та зіграли в декілька ігор: «Чарівні слова», «Казкова веселка», «Казкові мандрівки», «Хто є хто?». Закінчився захід переглядом мультфільму «Іванко та Воронячий Цар».

/Files/images/SDC13069.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 791

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.