Дозвіллєвий клуб "Територія захоплень"(ЦДБ)

2019 рік
У цьому році в Центральній дитячій бібліотеці розпочав свою роботу дозвіллєвий клуб «Територія захоплень», активними учасниками якого є талановиті діти ШЗШ I-III ступенів №5-5-а класу(класний керівник Хрущова Світлана Василівна). Сьогодні в рамках клубу відбувся карнавал ідей «Нові Колумби і Магелани напинемо вітрила наших мрій». Діти малювали улюблених казкових героїв, складали вірші, інсценували уривки з літературних творів, продовжували поетичні строфи. Всі учасники засідання продемонстрували свої здібності і таланти та гарно провели час в бібліотеці.

/Files/images/P3258371-2.jpg


/Files/images/P3258373-1.jpg

/Files/images/P3258385-1.jpg

/Files/images/P3258383.JPG

Майстерня радості "Творчі самоцвіти"

Діти із захопленням прийняли участь в театральному конкурсі «У світі театру». Кожна команда креативно та неординарно підійшла до підготовки сценки з улюбленого літературного твору. Школярі малювали у вигляді шаржу літературних героїв. Засідання пройшло весело, змістовно та захоплююче.

/Files/images/P5208919.JPG/Files/images/P5208920.JPG/Files/images/P5208912.JPG/Files/images/P5208946.JPG/Files/images/P5208911.JPG

Літературний клуб "Бібліознайко" (ЦДБ)

Працівники Центральної дитячої бібліотеки ім.М.Горького в рамках літературного клубу провели для учнів 1-В класу школи №5 (класний керівник Новикова Ольга Семенівна) пізнавально-розважальну годину «Запрошуємо до зоопарку». Діти дізнались хто і де заснував перший зоопарк, про найбільші зоопарки України, роздивились малюнки «Хто живе у зоопарку?», а ті, хто вже побував у зоопарку поділилися своїми враженнями. Потім школярики відгадували загадки про екзотичних тварин та залюбки прийняли участь у розвагах: «Відшукаємо тварину», «Батьки і дитинчата», «Свої та чужі», «Прогулянка зоопарком» та пограли у пальчикову гру «Рибки» і мовну «Складемо чистомовку про зоопарк». На згадку учасники засідання сфотографувались.

Літературне об'єднання "Джерело"(ЦДБ)

На початку березня відзначає свій ювілей великий байкар та письменник Леонід Глібов. В цьому році святкуємо 190 річницю від дня народження. 1 засідання літературного об’єднання - літературний віраж «Великий письменник, великий байкар» було присвячене саме цій даті. У вступному слові бібліотекар розповів дітям про дитячі роки письменника , про його навчання та першу пробу пера. Потім учасники прийняли участь у вікторині «По слідам героїв байок» та літературних читаннях «По сторінкам знайомих байок».

2 засідання об'єднання було присвячене 95-річчю від дня народження А.Дімарова

Літературний клуб "В гостях у друзів Вінні-Пуха"(ДФ№1)

18 січня відбулося 1-е засідання літературного клубу «В гостях у друзів Вінні-Пуха». Для нових членів клубу, учнів 2-б класу ШЗШ №4, був проведений урок-знайомство «Бібліотека запрошує друзів». Діти спочатку ознайомились з бібліотекою та правилами користування нею, далі на них чекала низка інтелектуальних ігор: «Чари казок», учні згадали найвідоміші українські народні казки, «Вгадай казкового героя» - вгадували героїв казок за описом ,далі програма продовжилась літературною вікториною «Чи любиш ти читати». Закінчився захід переглядом мультфільму «Лежень» .