• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Клуби,гуртки,об'єднання

Дозвіллєвий клуб "Територія захоплень"(ЦДБ)

2019 рік

У цьому році в Центральній дитячій бібліотеці розпочав свою роботу дозвіллєвий клуб «Територія захоплень», активними учасниками якого є талановиті діти ШЗШ I-III ступенів №5-5-а класу(класний керівник Хрущова Світлана Василівна). Сьогодні в рамках клубу відбувся карнавал ідей «Нові Колумби і Магелани напинемо вітрила наших мрій». Діти малювали улюблених казкових героїв, складали вірші, інсценували уривки з літературних творів, продовжували поетичні строфи. Всі учасники засідання продемонстрували свої здібності і таланти та гарно провели час в бібліотеці.

/Files/images/P3258371-2.jpg


/Files/images/P3258373-1.jpg

/Files/images/P3258385-1.jpg

/Files/images/P3258383.JPG

Майстерня радості "Творчі самоцвіти"

Діти із захопленням прийняли участь в театральному конкурсі «У світі театру». Кожна команда креативно та неординарно підійшла до підготовки сценки з улюбленого літературного твору. Школярі малювали у вигляді шаржу літературних героїв. Засідання пройшло весело, змістовно та захоплююче.

/Files/images/P5208919.JPG/Files/images/P5208920.JPG/Files/images/P5208912.JPG/Files/images/P5208946.JPG/Files/images/P5208911.JPG

Літературний клуб "Бібліознайко" (ЦДБ)

Працівники Центральної дитячої бібліотеки ім.М.Горького в рамках літературного клубу провели для учнів 1-В класу школи №5 (класний керівник Новикова Ольга Семенівна) пізнавально-розважальну годину «Запрошуємо до зоопарку». Діти дізнались хто і де заснував перший зоопарк, про найбільші зоопарки України, роздивились малюнки «Хто живе у зоопарку?», а ті, хто вже побував у зоопарку поділилися своїми враженнями. Потім школярики відгадували загадки про екзотичних тварин та залюбки прийняли участь у розвагах: «Відшукаємо тварину», «Батьки і дитинчата», «Свої та чужі», «Прогулянка зоопарком» та пограли у пальчикову гру «Рибки» і мовну «Складемо чистомовку про зоопарк». На згадку учасники засідання сфотографувались.