• Ви знаходитесь тут:

  • Галерея
  • Клуби,гуртки,об'єднання

Літературний клуб "Бібліознайко" (ЦДБ)

Працівники Центральної дитячої бібліотеки ім.М.Горького в рамках літературного клубу провели для учнів 1-В класу школи №5 (класний керівник Новикова Ольга Семенівна) пізнавально-розважальну годину «Запрошуємо до зоопарку». Діти дізнались хто і де заснував перший зоопарк, про найбільші зоопарки України, роздивились малюнки «Хто живе у зоопарку?», а ті, хто вже побував у зоопарку поділилися своїми враженнями. Потім школярики відгадували загадки про екзотичних тварин та залюбки прийняли участь у розвагах: «Відшукаємо тварину», «Батьки і дитинчата», «Свої та чужі», «Прогулянка зоопарком» та пограли у пальчикову гру «Рибки» і мовну «Складемо чистомовку про зоопарк». На згадку учасники засідання сфотографувались.

Літературне об'єднання "Джерело"(ЦДБ)

На початку березня відзначає свій ювілей великий байкар та письменник Леонід Глібов. В цьому році святкуємо 190 річницю від дня народження. 1 засідання літературного об’єднання - літературний віраж «Великий письменник, великий байкар» було присвячене саме цій даті. У вступному слові бібліотекар розповів дітям про дитячі роки письменника , про його навчання та першу пробу пера. Потім учасники прийняли участь у вікторині «По слідам героїв байок» та літературних читаннях «По сторінкам знайомих байок».

2 засідання об'єднання було присвячене 95-річчю від дня народження А.Дімарова

Літературний клуб "В гостях у друзів Вінні-Пуха"(ДФ№1)

18 січня відбулося 1-е засідання літературного клубу «В гостях у друзів Вінні-Пуха». Для нових членів клубу, учнів 2-б класу ШЗШ №4, був проведений урок-знайомство «Бібліотека запрошує друзів». Діти спочатку ознайомились з бібліотекою та правилами користування нею, далі на них чекала низка інтелектуальних ігор: «Чари казок», учні згадали найвідоміші українські народні казки, «Вгадай казкового героя» - вгадували героїв казок за описом ,далі програма продовжилась літературною вікториною «Чи любиш ти читати». Закінчився захід переглядом мультфільму «Лежень» .