Кожна дитина повинна знати історію свого роду,землі,свого краю. Ось таку мету ставлять перед дітьми працівники філії,проводячи заняття на базі об’єднання. Заходи,які проводяться в рамках «Витоків», формують у дітей поважне ставлення до історії, культури,традицій, звичаїв рідного краю.В межах роботи об’єднання проводяться зустрічі з краєзнавцями міста,презентації їх нових видань тощо.

Краєзнавчий календар «Славетні земляки». На зустріч з дітьми завітав В.В.Терлецький – шосткінський письменник, краєзнавець.Він написав 20 книг про славетних земляків. Перша книга краєзнавця називалась «З берегів Шостки», з якої Віктор Володимирович і розпочав знайомити читачів. Письменник розповів дітям про життя М.Гербеля, М.Максимовича, К.Ушинського. Їх життя було тісно пов'язане з нашим містом.

/Files/images/20170219_113829.jpg

Зустріч з краєзнавцем В.Кириєвським організували бібліотекарі для дітей краєзнавчого об’єднання. В'ячеслав Дмитрович Кириєвський упорядковує та готує до друку книги з історії рідного краю. Дослідник розповів присутнім історію будівництва школи №1, а також про авторів нової книги «Петухівка – Артемівка – Садовка» (в збиранні матеріалів для цієї книги В'ячеславу Дмитровичу допомагали учні 9-ої школи) та історію вулиць міста. Діти були дуже активними, зацікавленими розповіддю краєзнавця. Ця зустріч їм дуже сподобалася і учасники зустрічі пообіцяли,що будуть в майбутньому допомагати В.Д.Кириєвському в його дослідженнях.

/Files/images/IMG_0002.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 647

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.