В Центральній дитячій бібліотеці працює ляльковий театр "Сонечко". За допомогою ляльок працівники відділу обслуговування дітей молодшого віку залучають до читання книжок,викликають зацікавленність у виготовленні ляльки,власноруч надихають на творчість. В арсеналі театру декілька фабричних ляльок,але основна частина зроблена руками бібліотекарів та малечі.

Ляльковий театр розвиває у дітей мовлення,мислення,увагу,пам'ять, уяву,дрібну моторику рук. Діти дуже люблять театр.З великим задоволенням приймають участь у його роботі. Бо вдома у них є різні іграшки, але вони не рухаються і не ходять, нічого не розповідають і нічого не запитують. А тут ляльки все вміють і, крім того, ведуть з ними цікаву розмову. Маленьких шосткинців працівники бібліотеки захоплюють сценічним дійством і тим самим залучають нових користувачів до бібліотеки і читання. Для дітей проведено багато лялькових вистав. Репертуар — найрізноманітніший. Основні — це інсценізація літературних творів українських і зарубіжних авторів. Усі вистави без винятку сприймаються з великим захопленням, тому що вони яскраві, видовищні, мають гарне музичне оформлення, написані з добрим гумором, спонукають глядачів до активного сприйняття, відгадування загадок, розв’язання кросвордів, участі в конкурсах,вікторинах тощо.

/Files/images/P4129136.JPG/Files/images/P2231737.JPG/Files/images/P3291985.JPG/Files/images/P6125794.JPG/Files/images/P3291992.JPG/Files/images/P6115710.JPG/Files/images/P6139877.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.